08 07 2019

Rozbudowa szkoły: Zakończenie prac raczej nie przed rozpoczęciem roku szkolnego

08.07.2019, godz.: 10:36
Rozbudowa szkoły: Zakończenie prac raczej nie przed rozpoczęciem roku szkolnego
Fot. jaktorow.pl

Trwają prace przy rozbudowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaktorowie. Roboty posuwają się do przodu, ale raczej nie uda się zakończyć prac przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Zamówienie obejmuje m.in. przebudowę, rozbudowę nadbudowę oraz remont generalny budynku głównego szkoły wraz z wewnętrzną klatką schodową łączącą budynek szkoły z przedszkolem, a także dobudowę holu szatniowego do południowego skrzydła szkoły.

Jak idą prace? – Roboty są bardzo zaawansowane, część ścian już jest nawet pomalowana, mamy jednak pewne przesunięcie względem harmonogramu. Ciężko podać konkretny termin zakończenia robót, ale raczej to się nie uda przed rozpoczęciem roku szkolnego. Jednak pozostały już tylko roboty wykończeniowe, a potem trzeba będzie wszystko wyposażyć. To nie powinno mieć większego wpływu na funkcjonowanie placówki – mówi nam Sławomir Kamiński, pełnomocnik wójta Jaktorowa ds. komunikacji społecznej.

Termin zakończenia prac pierwotnie był wyznaczony na 22 lipca. Rozbudowa szkoły będzie kosztowała 8,5 mln zł.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579417325000)