31 05 2019

Rozbudowa szkoły w toku

31.05.2019, godz.: 19:25
Rozbudowa szkoły w toku
fot. GrodziskNews

Sprawdzamy, jak przebiega rozbudowa skrzydła podstawówki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaktorowie. To dobry czas, gdyż przedsięwzięcie jest już bardzo zaawansowane.

Widać to nie tylko na zrobionym przez nas zdjęciu, lecz także na żywo, gdy złoży się wizytę na placu budowy. O tym, iż inwestycja jest już tak bardzo zaawansowana nie dziwi, bowiem zgodnie z założeniami umowy powinna się zakończyć pod koniec lipca.

Jak udało nam się ustalić zakończenie i odbiory techniczne nadbudowywanego piętra szkoły w Jaktorowie przesunie się „o pewien czas”. Choć prace wpływają na funkcjonowanie zajęć szkolnych, to jednak placówka działa i będzie działać w następnym roku szkolnym, nawet jeśli inwestycja się przedłuży. Obecnie prace toczą się przy wykończeniu wnętrz obiektu.

Zamówienie obejmuje m.in. przebudowę, rozbudowę nadbudowę oraz remont generalny budynku głównego szkoły wraz z wewnętrzną klatką schodową łączącą budynek szkoły z przedszkolem, a także dobudowę holu szatniowego do południowego skrzydła szkoły.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi