10 01 2018

Rozbite auto na Logistycznej. „Stwarzało zagrożenie na drodze”

10.01.2018, godz.: 14:55
Rozbite auto na Logistycznej. „Stwarzało zagrożenie na drodze”
fot. grodzisk.pl

Rozbite auto porzucone na środku drogi? A i owszem. Taki właśnie pojazd zholowali z jezdni grodziscy strażnicy miejscy. – Pojazd brał prawdopodobnie udział w kolizji. Opuszczony stał na jezdni i zagrażał bezpieczeństwu innych kierowców. Stąd decyzja o usunięciu go z drogi – wyjaśnia komendant Dariusz Zalesiński.

Informację o pojeździe zagrażającym bezpieczeństwu w ruchu przy dojeździe do autostrady w Natolinie SM otrzymała wczoraj. Okazało się, że auto ze „skasowanym” przodem stoi na jezdni i nikogo przy nim nie ma. – Stan techniczny pojazdu wskazywał, że brał udział w kolizji. Gdyby pozostał na drodze, stwarzałby duże zagrożenie wypadku, szczególnie po zmierzchu. Podjąłem więc decyzję o odholowaniu samochodu i rozpoczęciu ustalania właściciela – wyjaśnia Zalesiński.

– Co ciekawe, będziemy musieli poszukać przez ambasadę ponieważ auto miało zagraniczne numery rejestracyjne. Tak czy owak najważniejsze było zapewnienie bezpieczeństwa na drodze. A usuwanie wraków to jeden z elementów naszych działań – dodaje.

2

Dodaj Komentarz

  • Damian Kozera

    Szkoda że dopiero po paru miesiącach ktoś go usunął.

  • adamos

    Te pudlo stalo tam dobre 3-4 miesiace. Kazdy myslal ze to wrak kogos z pobliskiej firmy. A raczej okaze sie to poprostu ktos nie mogl sprzedac i go tam zostawil. Tak wiec gleboko wątpliwe jest znalezienie wlasciciela 😉

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi