01 05 2018

Roboty na Topolowej bardzo zaawansowane

01.05.2018, godz.: 12:11
Roboty na Topolowej bardzo zaawansowane
Fot. podkowalesna.pl

W Podkowie Leśnej powoli dobiega końca kolejna inwestycja drogowa. Niebawem kierowcy będą mogli skorzystać z nowej nawierzchni na ul. Topolowej.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że zakończyły się roboty budowlane na ulicach Cichej i kwiatowej (więcej tutaj). Obie drogi prezentują się bardzo dobrze, ale to niejedyne inwestycje drogowe realizowane w ostatnim czasie.

Drogowcy pracują intensywnie przy przebudowie ul. Topolowej. Droga ta po przebudowie ma ona mieć nawierzchnię jezdni z betonu asfaltowego, a zjazdy i chodniki z kostki brukowej. Zaplanowano tam też budowę wyniesionych skrzyżowań, aby zwiększyć bezpieczeństwo.

Prace są już bardzo zaawansowane. Wykonano już odwodnienie rozsączające, zostały posadowione krawężniki oraz wykonane podjazdy do posesji. Wykonawca układa także kolejne warstwy nawierzchni jezdni. Termin realizacji inwestycji to koniec maja.

Przebudowa ma kosztować 1,3 mln zł.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi