08 10 2019

Retrospektywny Maleńczuk w Grodzisku. Zobacz zdjęcia z koncertu

08.10.2019, godz.: 14:30
Retrospektywny Maleńczuk w Grodzisku. Zobacz zdjęcia z koncertu
fot.. Marcin Masalski

W poniedziałkowy wieczór scenę grodziskiego centrum kultury opanował Maciej Maleńczuk. Koncertowy powrót artysty do naszego miasta okazał się naprawdę udany.

Grodziska publiczność, która szczelnie wypełniła salę widowiskową CK entzjastycznie przyjęła repertuar serwowany przez Maleńczuka. A dobór utworów – tak jak zapowiadali organziatorzy – stanowił retrospekcję dotychczasowych dokonań artysty.

W zestawie nie brakło zarówno ulicznych, jak i późniejszych utworów Maćka Maleńczuka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród publiczności. Klimat koncertu podkreślało instrumentalne brzmienie sekcji rytmicznej.

Zachęcamy was do obejrzenia koncertu okiem obiektywu Marcina Masalskiego.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata