11 09 2019

Remont grodziskiej „Piątki” zakończony, budowa hali zgodnie z planem

11.09.2019, godz.: 15:16
Remont grodziskiej „Piątki” zakończony, budowa hali zgodnie z planem
fot. gimn3mz.nazwa.pl

Grodzisk zakończył remont wnętrza Szkoły Podstawowej nr 5, powiązany z budową sali gimnastycznej przy ul. Zondka. O szczegóły obu przedsięwzięć pytamy urzędników.

Jeśli chodzi o modernizację wewnątrz szkoły, inwestycja nie ograniczyła się do typowo remontowych poprawek i modyfikacji istniejących elementów. Gruntowną przebudowę przeszła część pomieszczeń. Mowa między innymi o kuchni, która w następstwie prac pełni funkcję kuchni kateringowej. Przystosowana została także stołówka dla uczniów.

Wyremontowane zostały też szatnie, wymieniono wszystkie posadzki. Dodatkowo w trzech salach lekcyjnych pojawiły się wykładziny z tworzyw sztucznych. Budynek wyposażono też w windę dla osób niepełnosprawnych.

Jednocześnie trwa budowa sali gimnastycznej na potrzeby szkoły. – Tutaj wszystko idzie zgodnie z planem. Trwają już także prace wewnątrz obiektu. Myślimy, że w listopadzie prace się zakończą – mówi nam Stanisław Olkowski, kierownik Inwestycyjno-Technicznej Obsługi Miasta w Grodzisku.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi