09 01 2019

Radio Bogoria kończy dziś 21 lat

09.01.2019, godz.: 14:06
Radio Bogoria kończy dziś 21 lat

Na grodziskim rynku mediów dziś radosna nowina. Oto bowiem Radio Bogoria kończy 21 lat i jest jednym z najdłużej działających ośrodków informacyjnych w regionie.

Rozgłośnia wybrzmiała na falach eteru w styczniu 1998 roku, a w 2016 osiągnęła pełnoletniość. Bogoria gra dla mieszkańców Zachodniego Mazowsza, m.in. Grodziska Milanówka, Błonia, Brwinowa, Mszczonowa, Pruszkowa, Podkowy Leśnej, Nadarzyna, Żyrardowa oraz wielu innych mniejszych miejscowości. Wystarczy włączyć 94,5 FM.

Radio przez lata zmieniało się i ewoluowało, ale jak podkreślają ludzie tworzący rozgłośnię, najważniejsze jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy. – Dużą popularnością wśród mieszkańców cieszą się nasze studia plenerowe, które zamierzamy kontynuować, bo jest dobra sposobność do wejścia w interakcje z ludźmi. Już teraz możemy także zaprosić na plenerowe studio przy okazji finału WOŚP – mówi Marek Karczewski, redaktor naczelny Radia Bogoria.

– Będziemy mieli wiele ciekawych licytacji. Między innymi koszulkę reprezentacji Polski z podpisami piłkarzy. A także piłkę z autografami naszych złotych siatkarzy, którzy obronili tytuł mistrzów świata – dodaje Karczewski.

1

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi