13 02 2018

Przynieś zbędną odzież – podarujesz innym ciepło

13.02.2018, godz.: 11:35
Przynieś zbędną odzież – podarujesz innym ciepło
fot. Mat. organizatora

W zimowy czas dla wielu potrzebujących najlepszym prezentem byłaby możliwość, by się ciepło ubrać. Z myślą o nich harcerze z grodziskiego hufca im. Leonida Teligi prowadzą akcję „Podaruj ciepło w zimowy czas”.

Na czym polega idea? – Możesz podarować ciepło, czyli powiesić na wieszaku za małe lub za duże zbędne okrycia wierzchnie; można wymienić się ciepłem, czyli przynieść zbędną kurtkę a w zamian wziąć inną dostępną na wieszaku. Możesz też poczęstować się ciepłem, czyli wziąć z wieszaka ciepłe okrycie, jeśli ci go brak – zachęcają organizatorzy.

Sami o swojej akcji mówią też projekt „Wieszak”. A rzeczone wieszaki z odzieżą lub na odzież znajdują się na parterze grodziskiego Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9. Pamiętajcie jednak, by przyniesione kurtki były w dobrym stanie – tak, aby jeszcze komuś posłużyły.

Akcja już się rozpoczęła i potrwa do marca. Więcej informacji TUTAJ.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi