22 02 2018

Przyjdź, zabierz głos w debacie o bezpieczeństwie

22.02.2018, godz.: 17:04
Przyjdź, zabierz głos w debacie o bezpieczeństwie
fot. GrodziskNews

Milanówek zaprasza na otwartą debatę o bezpieczeństwie. Prócz tradycyjnie poruszanych spraw, jak uniknąć poszczególnych zagrożeń, uczestnicy spotkania zapoznają się również ze specyfiką nowoczesnych urządzeń – alkogogli oraz narkogogli.

Debata odbędzie się  1 marca o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej milanowskiego magistratu (ul. Spacerowa 4).

W planie dyskusji ujęto kwestie związane z funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dyskutanci będą mogli kierować uwagi sugestie, którą pomogą usprawnić działanie aplikacji dla poszczególnych powiatów. Przedstawiciele policji omówią ponadto szczegóły programu  „Dzielnicowy bliżej nas”, oraz aplikacji „Moja Komenda”, czyli rozwiązań, które mają usprawnić kontakt obywateli z policjantami, ułatwić załatwianie spraw.

Nie zabraknie również modułu dotyczącego ochrony przed wyłudzeniami na tzw. „Wnuczka, Policjanta, Urzędnika…”. Dodatkowo odbędzie się wykład Piotra Deputowskiego pt. „Bezpieczni w cyberprzestrzeni, czyli: Co w sieci warczy?”.

– Na zakończenie pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej zaprezentują i zaproszą do zapoznania się z działaniem narko i alkogogli (specjale okulary, które stymulują skutki nadużywania substancji psychoaktywnych) – mówią organizatorzy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi