05 06 2019

Przyjdź na piknik charytatywny dla Agnieszki

05.06.2019, godz.: 14:54
Przyjdź na piknik charytatywny dla Agnieszki
fot. Pomagam.pl

Pośród wielorakich imprez w ramach milanowskiego Festiwalu Otwarte Ogrody nie zabraknie również wydarzeń organizowanych w szczytnym celu. Będzie to charytatywny piknik dla pani Agnieszki, mieszkanki regionu walczącej z rakiem.

Pani Agnieszka pod koniec stycznia dowiedziała się, że jest ciężko chora. Okazało się, że ma raka piersi. Ten rok jest dla niej bardzo ciężki, przed nią długie leczenie, a do tego potrzebne są pieniądze. Jej rodzina robi co może, ale to za mało, żeby udało się wszystko sfinalizować. I stąd zbiórka w portalu Pomagam.pl, a także szereg inicjatyw organizowanych przez znajomych i przyjaciół mieszkanki.

Jedną z nich będzie właśnie piknik „Przyjaciele dla Agi”.Rozpocznie się w samo południe na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Literackiej. Na start wspólny trening funkcjonalny, następnie pokaz kulturystyczny mistrza tej dyscypliny Krzysztofa Piekarza. Następnie ruszy zabawa w rytmie zumby w wykonaniu studia tańca Pauli Ostalskiej.

Będzie też koncert koncert gwiazdy Must be the Music – Briana Allana , a następnie Występ dzieci ze szkoły muzycznej Akolada i koncert oraz parada Orkiestry OSP Nadarzyn. Nie zabraknie licytacji charytatywnych, loterii fantowej, foodtrucków czy dmuchanego wesołego miasteczka dla dzieci.

Pomóc możemy również, wpłacając pieniądze na stronie Pomagam.pl, a także udostępniając post ze zbiórką w mediach społecznościowych, aby dotarł on do jak najszerszego grona odbiorców.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi