24 03 2015

Przyjdź na Grodziską Galę Sportu

24.03.2015, godz.: 13:22
Przyjdź na Grodziską Galę Sportu
fot. GrodziskNews

Już dziś w sali widowiskowej Centrum Kultury odbędzie się doroczna Grodziska Gala Sportu 2015. Podczas niej wyróżnienia dostaną zawodnicy, trenerzy i działacze klubów zarejestrowanych na terenie grodziskiej gminy. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą polscy olimpijczycy, panczeniści Luiza Złotkowska i Artur Nogal.

Jak co roku uroczysta gala jest zwieńczeniem sportowego wysiłku wszystkich grodziskich zawodników i zawodniczek bez względu na szczebel czy poziom rozgrywek i konkurencji, w których biorą udział. – Kandydatów do wyróżnień wśród trenerów i sportowców zgłaszają ich kluby, zwracając uwagę na dokonania, którymi dany kandydat może się pochwalić – mówi nam Mariusz Smysło dyrektor grodziskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który organizuje galę.

Oprócz przedstawicieli grodziskich klubów na gali pojawi się także burmistrz Grzegorz Benedykciński i nasi znakomici olimpijczycy: dwukrotna medalistka igrzysk Luiza Złotkowska oraz Artur Nogal. – Tym razem to Luiza i Artur będą wręczać wyróżnienia swoim mniej utytułowanym kolegom, ale mamy nadzieję, że dla wielu młodych sportowców będzie to dodatkowa inspiracja do treningów i uprawiania sportu nie tylko wyczynowo lecz także rekreacyjnie – podkreśla Smysło.

Na dzisiejszej gali nie zabraknie również występów artystycznych i sportowych.– Będą m.in. specjaliści od futbolowego freestyle’u. Naprawdę warto przyjść, bo sporo będzie się działo, a wstęp jest bezpłatny – zachęca dyrektor OSIR-u.

Start gali w Sali kinowej CK przy ul. Spółdzielczej 9 o godz. 17.00.

2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Przyjdź na Grodziską Galę Sportu”

  1. GrzesiuHa pisze:

    Dla mnie najlepsi są oprócz Złotkowskiej tenisiści Bogorii. Europejska czołówka przecież.

  2. GrzesiuHa pisze:

    Ale może jakieś mniejsze osiągnięcia też się liczą w lokalnym sporcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata