10 10 2018

Przyjdź na debatę o bezpieczeństwie

10.10.2018, godz.: 20:07
Przyjdź na debatę o bezpieczeństwie
fot. GrodziskNews

W najbliższy czwartek (11 października) grodziska komenda policji zorganizuje kolejną debatę o bezpieczeństwie. Tym razem spotkanie w miejscowości Szczęsne.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów brzmi „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców związane z bezpieczeństwem, zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej, odpowiadających na zgłaszane zagrożenia – poinformowała grodziska komenda.

Debata głównie z myślą o mieszkańcach Szczęsnego i Radoń, wystartuje w czwartek o godz. 17.00 w świetlicy przy ul. Orlej 51.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi