30 07 2019

Przygotowania do budowy 11 kilometrów sieci wodociągowej

30.07.2019, godz.: 19:05
Przygotowania do budowy 11 kilometrów sieci wodociągowej

Jaktorów przymierza się do szeroko zakrojonej rozbudowy sieci wodociągowej w gminie. Ogłosił przetarg na zaprojektowanie przeszło jedenastu kilometrów infrastruktury dla mieszkańców.

Przygotowanie dokumentacji ma objąć łącznie 32 zadania w różnych miejscach gminy. Przy czym zadanie podzielone będzie na dwa etapy. Pierwsza część dokumentacji ma być gotowa w grudniu 2019, druga zaś do końca czerwca 2020 roku.

Dodajmy, że w owych 32 zadaniach i 11,2 km sieci wodociągowej mieści się budowa tej infrastruktury praktycznie we wszystkich miejscowościach gminy – zarówno w mniejszych, jak i większych wsiach. Chodzi m.in. o Jaktorów, Międzyborów, Bieganów, Henryszew, Sade Budy, Stare Budy, Chylice, Grądy czy Budy Zosine.

Pełna lista lokalizacji oraz szczegóły techniczne tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579417389000)