08 08 2017

Przy szkole na Zondka powstanie plac zabaw

08.08.2017, godz.: 15:15
Przy szkole na Zondka powstanie plac zabaw
Fot. GrodziskNews.pl

Najpóźniej na jesieni powinien być gotowy nowoczesny plac zabaw przy Gimnazjum nr 3 w Grodzisku. Gmina ogłosiła przetarg w tej sprawie.

Zgodnie z zamówieniem plac zabaw będzie wyposażony w osiem różnych urządzeń. Będą to trzy huśtawki sprężynowe, zestaw m.in., z dwoma wieżami zjeżdżalnią i ścianką wspinaczkową, tunel integracyjny, huśtawka wahadłowa, karuzela oraz zestaw z jedną wieżą zjeżdżalnią, rurą wspinaczkową. Urządzenia mają być wielokolorowe a zastosowane kolory powinny ze sobą kontrastować. Żywa kolorystyka urządzeń oparta na zasadzie przejrzystości i kontrastu stanowić będzie silny czynnik inspirujący i pobudzający wyobraźnię dzieci. Plac zabaw jak każdy nowoczesny obiekt tego typu będzie miał nawierzchnię bezpieczną amortyzującą upadki.

Przy obiekcie zostaną też zainstalowane trzy ławki i kosze na śmieci, ułożony zostanie też nowy chodnik. Nie zabraknie tablicy z regulaminem korzystania z placu. Obiekt będzie ogrodzony, przewidziano również nasadzenia zieleni.

Wykonawca wyłoniony w przetargu będzie miał 50 dni na realizację zamówienia.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi