29 05 2018

Przepust na drodze wojewódzkiej do przebudowy. Będą utrudnienia

29.05.2018, godz.: 10:01
Przepust na drodze wojewódzkiej do przebudowy. Będą utrudnienia
Fot. GrodziskNews.pl

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie planuje remont przepustu w ciągu drogi wojewódzkiej 719 w Starych Budach. Inwestycja będzie się wiązać z utrudnieniami w ruchu.

Firma, która wygra przetarg będzie miała za zadanie m.in. rozbiórkę starej konstrukcji i wykonanie nowej, odtworzenie i reprofilacja skarp oraz stożków nasypu drogowego, wykonanie nawierzchni jezdni i poboczy, montaż barier oraz roboty wykończeniowe.

Prace na drodze wojewódzkiej 719 będą się wiązać ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Zgodnie z dokumentacją, roboty będą realizowane połówkowo przy wprowadzonym ruchu wahadłowym.

Wykonawca będzie miał na realizację zadania pięć miesięcy od daty podpisania umowy.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi