11 10 2018

Przebudują odwodnienie w ul. Królewskiej. Będą utrudnienia w ruchu

11.10.2018, godz.: 15:15
Przebudują odwodnienie w ul. Królewskiej. Będą utrudnienia w ruchu
Fot. GrodziskNews.pl

Milanowski magistrat poinformował, że w ostatni weekend października kierowcy powinni spodziewać się sporych utrudnień w ruchu na ul. Królewskiej.

W dniach 27 i 28 października drogowcy będą prowadzić roboty związane z przebudową odwodnienia w rejonie skrzyżowania ul. Królewskiej i Staszica w Milanówku, które spowodują utrudnienia dla kierowców. Co prawda skrzyżowanie nie zostanie wyłączone z ruchu, ale na pewno przejazd zostanie ograniczony. – Z uwagi na charakter prac należy spodziewać się istotnych utrudnień komunikacyjnych, ograniczających płynność ruchu samochodowego – informują urzędnicy z Milanówka.

Inwestycja realizowana jest w ramach projektu pn. „Uregulowanie gospodarki opadowej na terenie Gminy Milanówek”.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata