13 09 2018

Przebudowana ul. Główna rozkwitła zielenią

13.09.2018, godz.: 19:05
Przebudowana ul. Główna rozkwitła zielenią
fot. arturtusinski-podkowa.pl

Przebudowa ul. Głównej była jedną z najważniejszych inwestycji w Podkowie w ostatnich latach. Teraz miasto chwali się nie tylko nową jakością nawierzchni, ale też zagospodarowaniem terenu wokół niej. Ten zaś rozkwita zielenią.

Nie omieszkał opowiedzieć o tym burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński. – W drugiej połowie roku 2017 przebudowaliśmy ulicę Główną od ul. Lotniczej do ul. Błońskiej. Została wymieniona nawierzchnia oraz wybudowane po obu stronach ulicy chodniki, zatoka autobusowa i parkingowa.  Na skrzyżowaniu z ulicą Miejską, przy przedszkolu jest wyniesione skrzyżowanie, które znacznie podniosło poziom bezpieczeństwa w tym rejonie. W tym roku nowo wybudowaną ulicę upiększyliśmy o nasadzenia w pasach zielonych – napisał podkowiański włodarz.

Zobaczcie sami.

fot. arturtusinski-podkowa.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi