11 07 2018

Przebudowa dróg w Radoniach i Adamowiźnie. Będą objazdy

11.07.2018, godz.: 07:59
Przebudowa dróg w Radoniach i Adamowiźnie. Będą objazdy
Fot. GrodziskNews.pl

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku poinformował o planowanych utrudnieniach w ruchu w związku z przebudową ulic Nałkowskiej oraz Centralnej w Radoniach i Adamowiźnie.

Inwestycja obejmuje przeszło 1,5-kilometrowy odcinek drogi. Zyska ona nową nawierzchnię – asfaltową na podbudowie, a zjazdy do posesji zostaną na nowo wyprofilowane i wyłożone kostką brukową.

W związku z pracami na wspomnianych ulicach kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w związku z zamknięciem poszczególnych odcinków drogi. – Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim poinformował o  planowanym we wsi Radonie wyłączeniu z ruchu ulic: Nałkowskiej, Centralnej i części Widokowej. Przewidywany termin zamknięcia ulic to 18 lipca br. Prace będą przebiegały etapami wg  poniższych schematów. Możliwe jest łączenie etapów w trakcie trwania robót – czytamy na stronie internetowej grodziskiego magistratu.

Fot. grodzisk.pl
Inwestycja ma kosztować 4,4 mln zł, z czego niecałe 3 mln zł pokryje dotacja. Nowe oblicze ulic Centralnej i Nałkowskiej ma być gotowe najpóźniej do końca maja 2019 roku.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi