19 05 2019

Prowadził mimo zakazu, spowodował kolizję

19.05.2019, godz.: 12:37
Prowadził mimo zakazu, spowodował kolizję
Fot. GrodziskNews.pl

Policjanci zatrzymali 25-latka, który mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów wsiadł do auta. Dodatkowo mężczyzna spowodował kolizję.

Funkcjonariusze drogówki otrzymali zgłoszenie dotyczące kolizji w Sękocinie Starym. Gdy przyjechali na miejsce, okazało się, że sprawca zdarzenia ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Z policyjnej bazy danych funkcjonariusze uzyskali informację, że kierowca złamał zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych, który obowiązuje od stycznia 2018 roku do stycznia 2021 roku.

Mężczyzna został zatrzymany. Został mu postawiony zarzut złamania sądowego zakazu, za co można nawet na trzy lata trafić do więzienia. Dodatkowo 25-latek został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.