26 08 2019

Prokuratura: Będzie sekcja zwłok mężczyzny, który zginął w Jaktorowie

26.08.2019, godz.: 14:35
Prokuratura: Będzie sekcja zwłok mężczyzny, który zginął w Jaktorowie
fot. poplock.pl

Policja i prokuratura prowadzące sprawę śmiertelnego wypadku na kolei w Jaktorowie w niedzielne popołudnie wciąż ustalają personalia mężczyzny, który zginął pod kołami pociągu. Zlecona zostanie także sekcja zwłok zmarłego.

Przypomnijmy. W niedzielę po godz. 18.00 pociąg pospieszny jadący z Warszawy potrącił człowieka ze skutkiem śmiertelnym. Człowiek zginął na miejscu. Przez kilka godzin policja prowadziła czynności pod nadzorem prokuratora.

Jaki będzie dalszy przebieg śledztwa? – Nie spłynęła do nas jeszcze dokumentacja z policji, gdy to się stanie, zlecimy biegłemu wykonanie sekcji zwłok mężczyzny – mówi nam prok. Joanna Jackowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie (budynek na zdjęciu).

– Już wstępne wyniki autopsji dadzą nam więcej informacji na temat okoliczności zdarzenia. Jednocześnie wciąż prowadzone są ustalenia personaliów mężczyzny – zaznacza prok. Jackowska.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata