02 12 2016

Profesjonalne treningi tenisa stołowego dla amatorów

02.12.2016, godz.: 16:40
Profesjonalne treningi tenisa stołowego dla amatorów
fot. Archiwum

W sportowym kalendarzu aktywności dla grodziszczan pojawiła się nowa – mamy nadzieję – ciekawa propozycja. To treningi tenisa stołowego dla amatorów.

Zajęcia będą miały charakter cykliczny, a poprowadzi je trenerka klubowa Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki Olga Kołakowska. – Ideą treningów dla amatorów była chęć wyjścia naprzeciwko potrzebom naszych kibiców. Wiele osób jest zainteresowanych uprawianiem tenisa stołowego w Grodzisku, natomiast możliwości nie ma zbyt wielu. Jest oczywiście Grodziska Liga Amatorów. Ale tu jak sama nazwa wskazuje jest to liga w której uczestnicy grają głownie na punkty – mówi Michał Kwaśniewski z grodziskiej Bogorii, jeden z pomysłodawców i koordynator projektu.

Zajęcia odbywa się mają dwa razy w tygodniu, a ich Głównym celem jest otwarcie młodzieży i nie tylko na tenisa stołowego w Grodzisku. To także krok w stronę poszukiwania być może nowych talentów tej dyscyplinie. – Nie ma znaczenia, wiek, płeć i tym podobne kwestie. Na nasze zajęcia zapraszamy wszystkich bez wyjątku. Jeśli ktoś ma ochotę spędzić aktywnie czas w miłej atmosferze, poznając nowych ludzi i przy okazji odbijając piłeczkę na druga połówkę stołu to zapraszamy – zachęca Kwaśniewski.

Treningi będzie prowadzić Olga Kołakowska certyfikowana instruktorka tenisa stołowego. –Trening będzie prowadzony w sposób zorganizowany i profesjonalny, a intensywność będzie dopasowana do uczestników – podkreśla Kwaśniewski. – Pierwszy trening 6 grudnia będzie darmowy, każdy kolejny to koszt jedynie 15 zł, czyli pieniądze które pójdą na wynajem hali, przygotowanie sprzętu, wynagrodzenie dla trenerów. Bogoria jako klub nie chce na tym zarabiać, lecz zaszczepiać pingpongowego bakcyla w grodziszczanach – dodaje.

A pierwsze zajęcia w mikołajki 6 grudnia o godz. 20.15 przy Kilińskiego 8A.

1

Dodaj Komentarz

  • waldi

    swietny pomysl – dolacze do was za pare miesiecy:) powodzenia!

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi