11 08 2017

Próbował połknąć torebki z narkotykami

11.08.2017, godz.: 19:22
Próbował połknąć torebki z narkotykami
Fot. Policja

25-latek został zatrzymany z posiadanie środków odurzających. Mężczyzna miał przy sobie dziewięć porcji amfetaminy.

Około godz. 19.00 policjanci z Błonia otrzymali informację o podejrzanym zachowaniu mężczyzny, który mógł mieć związek z przestępczością narkotykową. Na miejsce pojechał komendant wraz z funkcjonariuszem z wydziału kryminalnego. Na miejscu zauważyli mężczyznę jadącego na rowerze, który odpowiadał rysopisowi.

25-latek na widok policjantów zaczął uciekać. Po chwili porzucił rower i kontynuował ucieczkę pieszo wbiegając na pobliską posesję. Po kilkuminutowym pościgu Bartosz Z. został ujęty. Miał przy sobie dziewięć torebek z amfetaminą, które próbował połknąć, ale policjanci mu na to nie pozwolili.

Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi