09 03 2018

Prace wykończeniowe przy świetlicy w Izdebnie

09.03.2018, godz.: 15:12
Prace wykończeniowe przy świetlicy w Izdebnie
Fot. grodzisk.pl

Remont starego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Izdebnie Kościelnym i aranżacja go na świetlicę wiejską trwa w najlepsze.

Grodziska gmina otrzymała około 500 tys. zł dofinansowania na tę inwestycję, a szacunkowe koszty inwestycji obliczono na 800 tys. zł. Ostatecznie jednak przetarg wygrała firma, której oferta opiewała na sporo niższą kwotę, bo 629 tys. zł.

Jak podaje grodziski magistrat prace remontowe są już na ukończeniu. – Obejmują termomodernizację obiektu (poprawa sprawności instalacji ogrzewania, docieplenie ścian, podłogi i stropodachu, wymiana okien), remont wnętrza obiektu oraz wyposażenie w meble i systemy: nagłośnieniowe, oświetleniowe i multimedialne, umożliwiające realizację oferty kulturalnej – informują urzędnicy.

Zgodnie z dokumentacją obiekt ma być przystosowany do organizacji imprez okolicznościowych na maksymalnie 40 osób oraz dla potrzeb organizacji zebrań gminnych dla nie więcej niż 150 osób.

Świetlica powinna być gotowa najpóźniej w czerwcu.

Fot. grodzisk.pl

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi