26 01 2018

Prace na Kwiatowej ruszyły

26.01.2018, godz.: 14:42
Prace na Kwiatowej ruszyły
Fot. Facebook/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa Leśna

Mimo iż mamy środek zimy, to aura pozwoliła na rozpoczęcie prac na ul. Kwiatowej w Podkowie Leśnej.

Przypomnijmy, że inwestycja obejmuje fragment od ul. Parkowej do ul. Paproci (w czerwcu tego roku zakończyła się modernizacja tej ulicy na fragmencie od ul. Kwiatowej do ul. Paproci). Chodzi o nieutwardzony i dość zniszczony 520-metrowy odcinek z kruszywa. Po przebudowie droga ma mieć nawierzchnię z betonu asfaltowego, a zjazdy i dościa do posesji z kostki brukowej. Ponadto w ramach inwestycji zaplanowano częściowe utwardzenie 20 metrów drogi wewnętrznej odchodzącej od ul. Kwiatowej oraz 20-metrowych odcinków ulic Konwalii i Storczyków, które krzyżują się z Kwiatową.

Choć aura nie jest najlepsza to drogowców nie odstrasza i jeszcze w pierwszej połowie stycznia ruszyli z robotami na ul. Kwiatowej. Zostały już ułożone krawężniki oraz pewne roboty ziemne. Wykonawca ma jednak jeszcze sporo czasu na realizację zadnia, bowiem termin wyznaczono na koniec maja 2018 r.

Przebudowa ul. Kwiatowej na odcinku od ul. Parkowej do ul. Paproci będzie kosztować miasto ogród blisko 900 tys. zł.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi