30 12 2016

Poznali personalia martwego mężczyzny z Chełmońskiego. Był grodziszczaninem

30.12.2016, godz.: 11:04
Poznali personalia martwego mężczyzny z Chełmońskiego. Był grodziszczaninem
fot. GrodziskNews

Grodziscy śledczy znają już tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono we wtorkowy wieczór (27 grudnia) na ul. Chełmońskiego. – Mężczyzna był mieszkańcem Grodziska – poinformowali policjanci.

Przypomnijmy. We wtorek około godz. 20.00 na ul. Chełmońskiego w Grodzisku znaleziono mężczyznę postrzelonego w głowę. Obok ciała leżała broń. Policjanci prowadzący na miejscu czynności dochodzeniowo-śledcze pod nadzorem prokuratora, bezpośrednio po zdarzeniu mówili na ten temat niewiele. Dopiero następnego dnia więcej szczegółów zdradziła prokuratura, która przyznała, że najprawdopodobniej doszło do samobójstwa. Wtedy jednak śledczy wciąż nie znali tożsamości denata.

Dziś sytuacja wygląda inaczej. – Poznaliśmy personalia mężczyzny. Był to 58-letni mieszkaniec Grodziska. Zgłosiła się do nas jego rodzina, która potwierdziła dane – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Wciąż najbardziej prawdopodobna wersja zdarzeń wskazuje na samobójstwo – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi