26 02 2018

Pożegnanie zimy na lodowisku

26.02.2018, godz.: 20:04
Pożegnanie zimy na lodowisku
Fot. milanowek.pl

Już tylko kilka dni – do końca lutego – pojeździmy na lodowisku w Grodzisku. Nieco dłużej, bo do 11 marca dostępna będzie tafla w Milanówku. Tego dnia nastąpi też zamknięcie sezonu okraszone imprezami.

Dobiega końca pierwszy pełny sezon funkcjonowania ślizgawki w mieście ogrodzie. W zeszłym bowiem lodowisko zostało zorganizowane niejako spontanicznie, w połowie stycznia 2017 r. Mimo to cieszyło się dużą popularnością wśród mieszkańców. I nie przeszkadzał temu nawet fakt, iż korzystanie z tafli było płatne. Tym razem obiekt wystartował 9 grudnia i od początku był nie mniej oblegany.

Dość powiedzieć, że do połowy lutego obiekt zaliczył ponad dziesięć tysięcy odwiedzin. Milanowski magistrat chce zwieńczyć ten udany sezon zabawą na lodzie. W programie imprezy znajdą się pokazy jazdy figurowej, gry, zabawy, konkursy. Nie zabraknie również poczęstunku i słodkich niespodzianek.

Wydarzenie na obiekcie przy ul. Sportowej 70b zaplanowano na 11 marca o godz.16.00. Wstęp wolny.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi