09 01 2019

Pożarowy wieczór w regionie

09.01.2019, godz.: 12:05
Pożarowy wieczór w regionie
fot. GrodziskNews

Pracowity wtorkowy wieczór mieli grodziscy strażacy. Najpierw kilka interwencji przy pożarach sadzy, a na koniec pożar pustostanu.

Informacje kolejnych zdarzeniach nadsyłali do nas czytelnicy. Szczegóły potwierdza zaś straż pożarna. – Najpierw o godz. 21.44 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie domu w Odrano Woli, konkretnie przy ul. Błękitnej – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Kilkanaście minut później analogiczne zgłoszenie mieliśmy na ul. Błońskiej w Podkowie Leśnej –  dodaje.

Do pożaru sadzy strażacy interweniowali także w Grodzisku przy ul Traugutta. Zgłoszenie odebrali kilkanaście minut przed północą, za kilkanaście minut po północy interweniowały cztery zastępy w związku z pożarem pustostanu przy ul. Blękitnej w Odrano-Woli

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi