22 07 2018

Pożar zboża w Izdebnie Kościelnym. Trzy zastępy w akcji

22.07.2018, godz.: 16:06
Pożar zboża w Izdebnie Kościelnym. Trzy zastępy w akcji
fot. GrodziskNews

 Kilka minut po godz. 15.00. Załogi pożarnicze wyruszyły do akcji gaszenia ognia na polu w sąsiedztwie ul. Diamentowej w Izdebnie Kościelnym. Płonęło tam ścięte zboże, ale żywioł udało się sprawnie opanować.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Między Izdebnem Kościelnym a Golami jest spory pożar zboża – napisał pan Tomasz.

O szczegóły pytamy strażaków. – Kilka minut po godz. 15.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze zboża na polu przy ul. Diamentowej w Izdebnie Kościelnym. Na miejsce udały się trzy zastępy straży: dwa z PSP Grodzisk i jeden z OSP w Izdebnie. Paliła się ścięta pszenica na terenie o powierzchni około 1200 mkw. – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Sytuację szybko opanowaliśmy i zakończyliśmy działania po 45 minutach – dodaje.

W czasie działań w Izdebnie, na posterunku w Grodzisku, jako zabezpieczenie dla ewentualnych akcji byli strażacy z grodziskiej OSP.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi