12 03 2018

Pożar w grodziskim szpitalu

12.03.2018, godz.: 18:15
Pożar w grodziskim szpitalu
Fot. Mariusz Kordel

W Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim doszło do pożaru. Na miejscu są cztery wozy strażackie.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – W szpitalu na parterze chyba wybuchł pożar. Na miejscu jest kilka wozów strażackich – poinformowała Elżbieta.

Strażacy potwierdzają. – Tuż przed godz. 18.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w Szpitalu Zachodnim. Na miejscu okazało się, że na parterze w rejonie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego zapalił się jakiś element z tworzywa sztucznego, jest dużo dymu, ale z tego co wiem to w zdarzeniu nikt nie ucierpiał – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku. – Strażacy wciąż są na miejscu i nie wiadomo jak długo potrwa akcja – dodaje.

Na miejsce są cztery wozy strażackie: dwa wozy bojowe i podnośnik z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden wóz bojowy z OSP Grodzisk,

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi