12 08 2017

Pożar samochodu na A2 [VIDEO]

12.08.2017, godz.: 14:34
Pożar samochodu na A2 [VIDEO]
Fot. Czytelnik Paweł

W sobotnie popołudnie na autostradzie A2 na jezdni w kierunku Warszawy zapalił się samochód osobowy. Jeden pas jest zablokowany.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Na autostradzie A2 na około 1,5 km od węzła Grodzisk na pasie w kierunku Warszawy pali się Mercedes – poinformował Paweł. Przysłał również nagranie, na którym widać płonące auto.

Strażacy potwierdzają. – Do pożaru doszło przed godz. 14.00 na wysokości Zabłotni. Strażacy wciąż są na miejscu, trwa dogaszanie pojazdu. Nikomu nic się nie stało. Jeden pas ruchu w kierunku Warszawy jest zablokowany – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi