01 02 2018

Pożar domu w Milanówku. Trzy zespoły straży w akcji

01.02.2018, godz.: 10:46
Pożar domu w Milanówku. Trzy zespoły straży w akcji
fot. GrodziskNews

Po godz. 8.00 trzy zastępy straży pożarnej zostały wezwane do gaszenia pożaru, który wybuchł w domu jednorodzinnym przy ul. Chopina w Milanówku. Straż wezwała kobieta przebywająca w tym czasie w domu. Nic się jej nie stało.

– Mogę potwierdzić, że około 8.20 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze przy ul. Chopina. Z zawiadomienia wynikało ogień pojawił się w pomieszczeniu domu, w którym niegdyś była sauna, a obecnie funkcjonował jako garderoba – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Gdy pojawił się ogień, w domu przebywała około 20-letnia kobieta, która zawiadomiła nas o pożarze i opuściła budynek. Do akcji zadysponowano dwa zastępy PSP z Grodziska i jeden OSP z Milanówka. Akcję zakończyliśmy mniej więcej w ciągu półtorej godziny – dodaje bryg. Tryniszewski.

W czasie gdy załogi PSP działały w Milanówku, teren powiatu zabezpieczały jednostki grodziskiej OSP.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi