19 11 2017

Pożar w Milanówku. Trzy zastępy straży w akcji

19.11.2017, godz.: 16:25
Pożar w Milanówku. Trzy zastępy straży w akcji
Fot. Czytelnik

W niedzielne popołudnie w Milanówku doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Kochanowskiego w Milanówku płonie dom. Na miejscu są już strażacy – poinformował nas Michał.

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 15.30. Pożar wybuchł w kuchni budynku jednorodzinnego. Oprócz akcji gaśniczej prowadziliśmy poszukiwania w budynku, ponieważ było podejrzenie, że ktoś może być w środku. Dom był jednak pusty. Było duże zadymienie. Obecnie akcja dobiega końca – mówi nam st, bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej (dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Grodzisku oraz jeden z OSP Milanówek), a także policja, straż miejska i pogotowie energetyczne.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

  • Marcin More

    Dwie karetki pogotowia jechały tam z kierunku od Warszawy.

    • adamos

      No i ……

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi