11 11 2018

Pożar domu w Jaktorowie

11.11.2018, godz.: 16:23
Pożar domu w Jaktorowie
fot. GrodziskNews

Sześć zastępów straży gasiło pożar domu jednorodzinnego w Jaktorowie. Ogień wybuchł przed godziną 14.00, ale nie stanowił zagrożenia dla ludzi bowiem domowników nie było w środku.

Zawiadomienie u strażaków złożyli ochroniarze, którzy przyjechali w reakcji na alarm z monitoringu. Zamiast nieproszonych gości na posesji, „zastali” jednak kłęby dymu. – Przed godz. 14.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze domu przy ul. Powstańców w Jaktorowie. Powiadomili nas ochroniarze, którzy reagowali na sygnał z czujnika alarmu. Zobaczyli wydobywający się dym i nas wezwali – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Na miejsce akcji pojechało w sumie sześć zastępów: z PSP a także z OSP Jaktorów i Grodzisk. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, bo nikogo nie było w domu – zaznacza Tryniszewski.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi