29 01 2018

Pożar domu w Jaktorowie. Jedna osoba ranna

29.01.2018, godz.: 16:04
Pożar domu w Jaktorowie. Jedna osoba ranna
fot. GrodziskNews

Trzy zastępy straży pożarnej brały udział w akcji gaszenia ognia, który pojawił się dziś po południu w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Chełmońskiego w Jaktorowie. Około 60-letnia domowniczka, która próbowała ugasić pożar, doznała poparzeń.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. W centrum Jaktorowa coś się dzieje na miejscu były policja i straż pożarna – napisał czytelnik Robert.

Szczegóły akcji opisuje nam rzecznik prasowy grodziskich strażaków. – Około godz. 14.20 otrzymaliśmy zgłoszenie, że przy ul. Chełmońskiego w Jaktorowie wybuchł pożar w domu jednorodzinnym. Do akcji wyruszyły dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej i jeden zastęp OSP. Na miejscu okazało się, że ogień pojawił się w korytarzu między kotłownią, a garażem. Następnie zaś rozprzestrzenił się na klatkę schodową – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy PSP w Grodzisku Mazowieckim.

– W momencie wybuchu pożaru w domu przebywała około 60-letnia kobieta. – Doznała poparzeń podczas próby gaszenia ognia. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo –dodaje Tryniszewski.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi