20 01 2019

Pożary w Henryszewie i Podkowie

20.01.2019, godz.: 12:14
Pożary w Henryszewie i Podkowie
Fot. Czytelnik Daniel

Straż pożarna prowadzi akcje gaśnicze w miejscowości Henryszew w gminie Jaktorów oraz w Podkowie Leśnej. W obu przypadkach doszło do pożarów domów.

Pierwsze napłynęło zgłoszenie z Henryszewa. – Informację dotyczącą pożaru otrzymaliśmy o godz. 10.40. Przy ul. Cisowej w Henryszewie wybuchł pożar murowanego budynku parterowego. Gdy strażacy dojechali na miejsce, cały dach był w ogniu. Obecnie sytuacja jest już opanowana. W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał, w budynku nikogo nie było. W akcji gaśniczej brało udział sześć zastępów straży pożarnej – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Niecałą godzinę później wezwano strażaków do Podkowy Leśnej. – Około godz. 11.30 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru budynku przy ul. Modrzewiowej. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że płonęła drewniana podłoga znajdująca się między piwnicą i parterem. Strażacy, aby dostać się do źródła ognia musieli wycinać otwory w podłodze. Obecnie sytuacja jest już opanowana. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi