22 03 2018

Pożar budynku w Zarębach

22.03.2018, godz.: 09:40
Pożar budynku w Zarębach
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano strażacy zostali wezwani do pożaru budynku w Zarębach. Niewielki drewniany obiekt spłonął doszczętnie.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Zarębach wybuchł pożar budynku. Na miejscu jest kilka wozów strażackich – mówi Mariusz.

Okazało się, że płonął niewielki drewniany budynek. – Był to niewielki obiekt, w którym znajdowały się urządzenia pszczelarskie. Niestety gdy dojechaliśmy na miejsce budynek był już całkowicie strawiony przez ogień. Nikomu nic się nie stało – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku.

Strażacy otrzymali wezwanie tuż po godz. 8.00. Akcję zakończyli godzinę później. – Na miejscu były cztery zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i po jednym z OSP Książenice i OSP Żelechów – dodaje rzecznik grodziskiej straży.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi