06 01 2017

Pożar budynku mieszkalnego w Podkowie

06.01.2017, godz.: 20:26
Pożar budynku mieszkalnego w Podkowie
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś wieczorem w Podkowie Leśnej wybuchł pożar budynku przy ul. Różanej. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej.

Informację o pożarze otrzymaliśmy od czytelnika. – Płonie dom w Podkowie. Na miejscu jest kilka wozów strażackich – mówi Michał.

Strażacy informację o pożarze otrzymali o godz. 19.17. – Płonie drewniany budynek mieszkalny. Jedyny mieszkaniec sam opuścił go przed przybyciem straży. Ogień był widoczny na dachu w rejonie komina. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej: dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska oraz jeden z OSP Milanówek. Wciąż trwa akcja gaśnicza – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W tym czasie nad bezpieczeństwem powiatu czuwają strażacy z grodziskiej jednostki OSP.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi