18 11 2018

Powstanie punkt selektywnej zbiórki odpadów

18.11.2018, godz.: 12:45
Powstanie punkt selektywnej zbiórki odpadów
Fot. Pixabay

Milanowski magistrat opublikował przetarg na budowę wraz z projektowaniem punktu selektywnej zbiórki odpadów. Ma ona się znaleźć przy ulicach Turczynek i Wiatracznej.

Zadanie ma zostać zrealizowane w systemie „projektuj i buduj” i zanim wykonawca przystąpi do prac budowlanych będzie musiał zaprojektować obiekt, a także otrzymać wszelkie niezbędne zgody administracyjne na realizację inwestycji.

Jak ma wyglądać ten punkt? Zgodnie z dokumentacją ma się składać z kontenera socjalno-biurowego dla pracownika obsługującego PSZOK (Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych), magazynu kontenerowego na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz na odpady niebezpieczne przeznaczonego do gromadzenia ww. Odpadów. Ponadto inwestycja zakłada budowę wiaty przeznaczonej do zbierania odpadów tj. odpadów wielkogabarytowych, szkła budowlanego, tworzywa sztucznego i opakowań, odpadów zielonych, papieru i tektury, odpadów metalowych.

Dodatkowo na terenie PSZOK znajdą się plac manewrowy, z dojazdem oraz z miejscami parkingowymi (min. 7 miejsc parkingowych), a także waga samochodowa. Zostaną tam też wykonane nasadzenia.

Termin realizacji całego zamówienia wyznaczono na koniec maja 2019 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi