04 06 2016

Poważny wypadek na Żyrardowskiej. Motocyklista nie żyje

04.06.2016, godz.: 22:36
Poważny wypadek na Żyrardowskiej. Motocyklista nie żyje
fot. Czytelnik

Około godz. 22.00 na skrzyżowaniu ul. Żyrardowskiej i Malinowej w Grodzisku doszło do bardzo groźnego wypadku, w który motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Mimo reanimacji, motocyklista zmarł.

Służby pracujące na miejscu w pierwszej kolejności koncentrowały się na udzieleniu pomocy poszkodowanym. – Motocyklista w wieku 30 lat był reanimowany przez służby medyczne. Niestety nie udało się go uratować – wyjaśnia asp. Monika Orlik z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Na  razie jeszcze nie wiemy jakie były szczegółowe okoliczności wypadku, ale będzie to ustalane – dodaje.

Wiadomo natomiast, że z powodu wypadku policjanci zamknęli ul. Żyrardowską i wyznaczyli objazdy. – Kierowcy odsyłają są na drogi objazdowe: na ul. Chełmońskiego i dalej w kierunku Czarnego Lasu oraz na Bałtycką w kierunku Jaktorowa – wyjaśnia asp. Monika Orlik. – Utrudnienia potrwają bardzo długo, ponieważ na miejsce jedzie prokurator, który zleci czynności związane z śmiertelnym wypadkiem – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

fot. Czytelnik

17

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi