02 01 2017

Potrącenie w Milanówku. „Prawdopodobne wtargnięcie na jezdnię”

02.01.2017, godz.: 19:58
Potrącenie w Milanówku. „Prawdopodobne wtargnięcie na jezdnię”
fot. Policja

Na skrzyżowaniu ulic Królewskiej i Szkolnej w Milanówku doszło do potrącenia mężczyzny. Z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Chciałbym powiadomić, że na Królewskiej w Milanówku coś się stało. Ruch w kierunku Grodziska był wstrzymany. Prawdopodobnie potrącenie pieszego – napisał w wiadomości do naszej redakcji pan Piotr.

Doniesienia potwierdzili policjanci. – Rzeczywiście na skrzyżowaniu ul. Królewskiej i Szkolnej doszło do potrącenia mężczyzny. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie wtargnął na jezdnię – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Mężczyzna odniósł obrażenia i został zabrany do szpitala – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi