23 02 2017

Potrącenie rowerzystki w Grodzisku

23.02.2017, godz.: 13:26
Potrącenie rowerzystki w Grodzisku
fot. GRodziskNews

Około godz. 12.30 na ul. Kilińskiego w Grodzisku samochód osobowy potrącił starszą kobietę jadącą rowerem. Rowerzystka wymagała pomocy medycznej.

fot. GrodziskNews/Czytelnik

 

1

Dodaj Komentarz

  • mieszkaniec

    Może grodzisknews.pl opisze o potrąceniu dziewczynki – rowerzystki na pasach przy szpitalu, koło Żabki. Miało to miejsce w piątek.

    Wielokrotnie pisałem do burmistrza GB oraz do drogówki, że ten zakręt jest niebezpieczny i ŹLE oznakowany. Nie ma na tym skrzyżowaniu żadnych znaków T27 (Agatka) oznaczających, że przejście jest uczęszczane przez dzieci.

    No i musiało doszło do wypadku, bo ludzie spoza Grodziska wyjeżdżają ze szpitala i ani myślą zwalniać bo mają pierwszeństwo. A tuż zaraz są pasy.

    A teraz nasi wspaniałomyślni zarządcy zafundują nam zwiększenie ruchu na tym skrzyżowaniu jak oddadzą łącznik z Chełmońskiego do Dalekiej.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi