11 01 2017

Potrącenie motorowerzysty w Grodzisku

11.01.2017, godz.: 17:17
Potrącenie motorowerzysty w Grodzisku

W środowe popołudnie na skrzyżowaniu ulic  Chrzanowskiej i Rokiciańskiej w Grodzisku samochód osobowy potrącił kierowcę motoroweru. Mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami nóg.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Około 13.30 na ul. Chrzanowskiej była kolizja lub wypadek jednośladu z samochodem osobowym. Widziałem tylko, jak znosili tego człowieka kierującego jednośladem na chodnik – napisał do nas pan Konrad.

Doniesienia te sprawdzamy na policji. – Mogę potwierdzić, że na skrzyżowaniu ul. Chrzanowskiej i Rokiciańskiej doszło do potrącenia mężczyzny jadącego na motorowerze przez Daewoo Nubirę, którego kierowca prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa – wyjaśnia asp. sztab.  Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.  – Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że motorowerzysta poruszał się ul. Chrzanowską, zaś kierowca nubiry chciał w nią skręcić z ul. Rokiciańskiej. Wówczas nastąpiło uderzenie – dodaje.

– Motorowerzysta miał obrażenia nóg, został zabrany do szpitala. Od stanu jego zdrowia zależeć będzie to, czy mamy do czynienia z kolizją czy z wypadkiem – zaznacza Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

1

Dodaj Komentarz

  • Marek Drzewo

    Śnieg, ślisko, styczeń . . . a to pojadę motorowerem 🙂

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi