09 01 2019

Poszukiwany listem gończym zatrzymany w Milanówku

09.01.2019, godz.: 10:02
Poszukiwany listem gończym zatrzymany w Milanówku
Fot. policja.waw.pl

Pruszkowscy kryminalni zatrzymali w Milanówku 40-latka poszukiwanego listem gończym. Najbliższe 1,5 roku spędzi w areszcie śledczym.

Mieszkaniec Pruszkowa od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Miał odbyć karę za kradzieże z włamaniem. Sąd w Koszalinie wydał za nim list gończy, a grodziski sąd zlecił doprowadzenie 40-latka do najbliższego aresztu, aby odbył karę zastępczą 150 dni pozbawienia wolności za niepłacenie alimentów.

Policjanci ustalili miejsce pobytu 40-latka. Pruszkowscy kryminalni udali się do Milanówka gdzie na ul. Uroczej zauważyli poszukiwanego. Ten gdy zobaczył funkcjonariuszy chciał uciec, ale policjanci szybko go ujęli. Mężczyzna trafił do aresztu.

Policjanci przypominają, że za ukrywanie sprawcy przestępstwa można nawet na pięć lat trafić do więzienia.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi