14 10 2016

Poszukiwany za rozboje zatrzymany w Książenicach

14.10.2016, godz.: 10:59
Poszukiwany za rozboje zatrzymany w Książenicach
Fot. GrodziskNews.pl

Grodziska straż miejska zatrzymała w Książenicach agresywnie zachowującego się mężczyznę. Jak się później okazało, był poszukiwany przez policję ze Zduńskiej Woli za dwa rozboje.

Wczoraj około godz. 8.20 pracownicy jednego z książenickich sklepów poinformowali straż miejską o bardzo agresywnie zachowującym się mężczyźnie. Gdy strażnicy byli już na miejscu używając siły zakuli w kajdanki agresora. Po chwili do Książenic przyjechała również policja. Funkcjonariusze sprawdzili w policyjnej bazie danych zatrzymanego. Okazało się, że był poszukiwany, został więc zabrany do grodziskiej komendy. Nie „zabawił” tam jednak długo. – Mężczyzna ten był poszukiwany przez jednostkę policji w Zduńskiej Woli i został przekazany tamtejszym służbom. Oni mogą powiedzieć więcej w tej sprawie – powiedziała nam st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy grodziskiej policji.

Skontaktowaliśmy się więc z rzecznikiem policji ze Zduńskiej Woli. – Wczoraj kilka godzin przed zatrzymaniem dopuścił się dwóch rozbojów. Podczas jednego z nich skradł auto i uciekł nim na teren powiatu grodziskiego. Tam jak wiadomo został zatrzymany. Na tę chwilę więcej powiedzieć nie mogę – mówi nam asp. szt. Jacek Kozłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi