12 10 2018

Posterunek Policji w nowej lokalizacji

12.10.2018, godz.: 15:19
Posterunek Policji w nowej lokalizacji
Fot. GrodziskNews.pl

Posterunek Policji w Żabiej Woli zostanie przeniesiony w nowe miejsce. Od poniedziałku będzie się znajdował w budynku OPS.

Obecnie Posterunek Policji w Żabiej Woli mieści się przy ul. Głównej 11a. Jednak ze względu na zły stan techniczny budynku, w porozumieniu z Komendą Stołeczną Policji oraz władzami gminy podjęto decyzję o konieczności rozbiórki obiektu i budowie nowej siedziby. Gmina sfinansowała projekt nowego obiektu, zapłaciła za niego 118 tys. zł. Sam budynek zostanie już natomiast wybudowany z środków Komendy Stołecznej Policji.

Jednak do powstania nowego budynku policji minie jeszcze trochę czasu, więc trzeba było znaleźć dla policjantów tymczasową siedzibę. Wybór padł na budynek Ośrodka Pomocy Społecznej znajdujący się przy ul. Głównej 5. Tam posterunek będzie czynny już od najbliższego poniedziałku (15 października).

Policjanci w budynku OPS będą przebywać do sierpnia 2019 r. Wtedy to ma być gotowy nowy budynek Posterunku Policji w Żabiej Woli.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi