17 09 2018

Porsche uderzyło w bariery. Kierowca w szpitalu

17.09.2018, godz.: 11:02
Porsche uderzyło w bariery. Kierowca w szpitalu
Fot. Czytelnik Jakub

W nocy z niedzieli na poniedziałek na autostradzie A2 w Baranowie porsche wjechało w bariery energochłonne. Kierowca trafił do szpitala

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Dziś około godz. 2.00 między Wiskitkami a Grodziskiem na A2 przy zjeździe na Orlen doszło do wypadku – informuje Jakub, który do wiadomości dołączył zdjęcie.

Okazało się, że kierowca Porsche uderzył w bariery. – Około godz. 1.20 otrzymaliśmy informację o rozbitym aucie na autostradzie A2 w Baranowie. Z niewiadomych przyczyn porsche uderzyło w bariery. Kierujący, 36-letni obywatel Arabii Saudyjskiej z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Był przytomny – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Jest podejrzenie, że mógł jechać za szybko lub po prostu zasnął za kierownicą. To będziemy ustalać. Kierujący był trzeźwy. Został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi