05 02 2018

Poranny wypadek na trasie 719. Mężczyzna w szpitalu

05.02.2018, godz.: 09:05
Poranny wypadek na trasie 719. Mężczyzna w szpitalu
Fot. Czytelnik Artur

Dziś nad ranem na drodze 719 w Brwinowie doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala.

Informację otrzymaliśmy od jednego z czytelników. – Dziś rano na 719 w Brwinowie stały rozbite dwa samochody dostawcze. Na miejscu była policja. Są utrudnienia w ruchu – mówi Michał.

Policjanci potwierdzają. – Dziś przed godz. 5.00 na skrzyżowaniu trasy 719 z ul. Sportową w Brwinowie zderzyły się dwa samochody dostawcze: iveco i fiat. Kierowca tego drugiego pojazdu trafił do szpitala. Kierowca iveco był trzeźwy, natomiast ten z fiata w szpitalu i zostanie przebadany na obecność alkoholu w organizmie. Nic więcej na ten temat powiedzieć nie mogę. Policjanci ustalają przyczyny zderzenia – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jak informuje podkom. Kańka pojazdy zostały ściągnięte z jezdni i nie ma już utrudnień w ruchu. – Te utrzymywały się gdzieś do godz. 7.00 – podkreśla.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. Czytelnik Artur

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi