07 05 2018

Poranny wypadek na A2. Duże korki na jezdni w kierunku Warszawy

07.05.2018, godz.: 09:15
Poranny wypadek na A2. Duże korki na jezdni w kierunku Warszawy
Fot. Czytelnik Artur

Dziś rano na autostradzie A2 w pobliżu MOP Brwinów doszło do zderzenia trzech pojazdów. Dwie osoby zostały ranne. Na jezdni w kierunku Warszawy są duże utrudnienia w ruchu.

Osoby chcące dojechać rano do Warszawy nie mają lekko. Wcześniej informowaliśmy o problemach na kolei i odwołanych pociągach, a teraz mamy informację o dużych utrudnieniach na autostradzie. – Wypadek na 442. kilometrze autostrady A2 na pasie w kierunku Warszawy – napisał nam Artur, a do wiadomości dołączył zdjęcie.

Policjanci informują, że w zdarzeniu ucierpiały dwie osoby. – Na tę chwilę mogę powiedzieć tylko tyle, że po godz. 8.00 nieopodal MOP Brwinów zderzyły się trzy pojazdy. W wyniku wypadku obrażenia odniosły dwie osoby. Policjanci prowadzą na miejscu czynności i ustalają przyczyny zdarzenia – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Wypadek spowodował spore utrudnienia w ruchu. – Lewy pas jest zablokowany, auta poruszają się pasami: lewym oraz awaryjnym. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze około trzy godziny – dodaje podkom. Kańka.

Czytelniczka Anita poinformowała z kolei, że od zjazdu w Grodzisku do miejsca wypadku stoi się w korku ok 45 minut.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

Fot. Czytelniczka Anita

Dodaj Komentarz

  • henruk

    nakupią se bemek i jest efekt….

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi