09 08 2019

Poranne zderzenie w Odrano-Woli

09.08.2019, godz.: 10:04
Poranne zderzenie w Odrano-Woli
fot. GrodziskNews

Po godz. 8.00 na ul. Osowieckiej w Odrano-Woli doszło do zderzenia pomiędzy dwoma samochodami osobowymi: subaru i citroenem. Policja mówi o kolizji, w której nikt nie ucierpiał.

Pierwszą informację zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Osowieckiej w Odrano-Woli doszło do wypadku drogowego. Na miejscu jest straż pożarna, pogotowie oraz policja – napisał w wiadomości do redakcji.

Policja potwierdza. – Rzeczywiście, doszło do kolizji w Odrano-Woli z udziałem subaru i citroena. Z aut na drogę wyciekły płyny, dlatego były utrudnienia w ruchu do czasu ich sprzątnięcia. Na szczęście nikomu nic się nie stało – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579422223000)