05 12 2018

Poranne utrudnienia na WKD

05.12.2018, godz.: 08:30
Poranne utrudnienia na WKD
Fot. Piotr Antos

Dziś rano doszło do awarii składu Warszawskiej Kolei Dojazdowej, która spowodowała spore utrudnienia w ruchu pociągów.

Jak informuje przewoźnik, na przystanku Warszawa Salomea awarii uległ skład jadący z Warszawy Śródmieście (6.55) do Podkowy Leśnej Głównej (7.36). Skład ma zostać ściągnięty awaryjnie do stacji w Komorowie. Ściąganie rozpoczęto o godz. 7.50.

Usterka spowodowała spore perturbacje na linii WKD. Oprócz tego, który uległ awarii dotychczas odwołane zostały pociągi: Podkowa Leśna Główna (7.45) – Warszawa Śródmieście WKD (8.26), Podkowa Leśna Główna (8.05) – Warszawa Śródmieście WKD (8.46), Warszawa Śródmieście WKD (8.40) – Podkowa Leśna Główna (9.21).

Pociągi oczekujące za uszkodzonym składem kontynuują przejazd w kierunku Podkowy Leśnej i Grodziska Mazowieckiego z opóźnieniem ok. 20 minut.

Aktualną sytuację na linii WKD można sprawdzić tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi